Akce DSSS: V Bydžově klid, v Poděbradech anarchistická ubohost

P1050869 3. července 2012 První předvolební část mítinků Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) s předsedou Tomášem Vandasem jde do finále. O víkendu proběhly mítinky v Novém Bydžově, v Poděbradech a v Nymburce, a celá série bude zakončena 13. července v Táboře.

V Novém Bydžově proběhlo setkání s občany v naprostém klidu, byť se některé média snažila vyvolávat emoce a v návaznosti na loňské masové shromáždění hovořila o „návratu holých lebek do města“. Na padesát místních občanů si vyslechlo projev Tomáše Vandase, v němž znovu varoval před volbou stávajících parlamentních stran v podzimních krajských volbách.

V Poděbradech narušil diskusi s občany incident ze strany anarchistické spodiny, o němž jsme vás informovali. Opět se ukázalo, kdo chce diskutovat a kdo házet vajíčka a porušovat zákony. Po letní pauze, vyplněné nezbytnými administrativními úkony k podání kandidátních listin, se druhá část předvolebních mítinků naplno rozeběhne v pátek 7. září v Chebu a v Aši (více v kalendáři akcí).  

Tiskové centrum DSSS

Fotogalerie:

P1050879

P1050880

P1050888