Akční víkend DSSS Znojmo

Venkov2 5. srpna 2013 Místní organizace Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) ve Znojmě ani v horkém počasí nezahálí a její členové se opět vydali na venkov rozdávat letáky a noviny. V průběhu víkendu jsme navštívili celkem pět obcí, a to Medlice, Přeskáče, Tavíkovice, Citonice a Mašovice.

Celkově jsme roznesli přes jeden tisíc kusů novin Jihomoravský Dělník a našich letáků k obnově venkova. S žádnými negativními reakcemi jsme se nesetkali, spíše naopak. Dobrá propagace a správná prezentace našich názorů rozhodně neuškodí.

DSSS přirozeně podporuje obnovu našeho venkova a zemědělství. Obnovu však musí vést Čeká republika ze svého. Za 9 let v Evropské unii nebylo české a moravské zemědělství Bruselem výrazně podpořeno. Z Bruselu přicházejí hlavně nesmyslné příkazy, zákazy a regulace. Obnova zemědělství a venkova z Bruselu rozhodně nepřijde.

Český a moravský venkov, je dlouhodobě zanedbáván a trpí tak nezájmem politiků z parlamentních stran a protěžování velkých měst. Nikoho z vrcholných politiků nezajímá, že silnice na venkově jsou samá díra, že v obchodě nedostanete ani rohlík, pokud jste si jej den předem nezamluvili, že cestování do nejbližšího okresního města zabere celý den a využívané prostředky veřejné dopravy patří tak nanejvýše do muzea.

Hlavně, že se politici jako je pan Hašek, Skopal, Sobotka a jiní vyváží luxusními limuzínami s osobním řidičem, nakupují zásadně v těch nejdražších obchodech - kaviár, šampaňské a podobné luxusní zboží. Vařením se příliš nezdržují, vždyť se mohou levně najíst  v parlamentním nebo jiném „ministerském” bufetu.
 
Obyčejný občan je jim ukradený, natož ten z vesnice. Hlavní je, že o volbách jim „ten hloupý vidlák” opět naletí na předvolební sliby a svým hlasem jim zajistí plné koryto a pohodlný bezstarostný život minimálně na další čtyři roky.
 
Dělnická strana sociální spravedlnosti je zde pro lidi, není zapletena do politikaření, korupce a nevládne jí žádný kmotr. DSSS je záruka, že váš hlas pomůže podpořit to, s čím souhlasíte. Nejsme podvodníci jako Věci veřejné, které se slogany proti korupci a obálkami s úplatky chtěly svrhnout dinosaury. DSSS je strana, která staví občana do popředí a má zájem na řešení jeho obtíží a každodenních starostí.

Rudolf Pikola, předseda MO DSSS Znojmo

Fotogalerie zde