Aktivisté DSSS pomáhali po povodních

Povodne_2 18. června 2013 Nacionalisté z Karlovarské krajské organizace Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) se zúčastnili pomoci při odklízení škod v povodní postiženém regionu Litoměřicka, v Českých Kopistech. Rozšířili jsme tak řady dobrovolníků a přivezli jsme materiální i fyzickou pomoc dle našich možností.

Celkově hodnotíme celou naší akci pozitivně a věříme, že jsme odvedli kus dobré práce. Byť je to pouze střípek z mozaiky v odstraňování škod, zapojili jsme se s plným nasazením a jsme přesvědčeni, že tamní lidé těžkou situaci, která je postihla, zvládnou. Důležitá je pomoc všech dobrovolníků, neboť pouze s ní se může vrátit život do původního stavu.

V dnešní době je velmi složité najít si čas i finance a jít pomáhat druhým, kteří nezbytně potřebují veškerou pomoc. Proto apelujeme na všechny členy DSSS a další nacionalisty, aby se, pokud jim to čas dovolí, podíleli na obnově postižených oblastí. Solidarita je jedním z pilířů naší ideje a záleží pouze na nás, zda se zachováme jako ostatní politické strany, které pouze dělají tiskové konference a místo fyzické či finanční podpory nechají postižené svému osudu.

Majitelé místního statku byli velice rádi, že jsme přijeli na pomoc, což nás přirozeně také potěšilo. Naopak nás mrzí, že jsme nemohli věnovat pomoci více času. Na místě také byli jiní dobrovolníci, kteří také pomáhali a velice pozitivně vnímáme a hodnotíme také práci záchranných složek, které na místě dál operují a odvádí skvělou práci.

za KO DSSS Karlovarského kraje 

Jiří Froněk, předseda