Názor čtenáře: Běžte už do hajzlu s neonovým srdcem, sráči z České televize!

Běžte už do hajzlu s neonovým srdcem, sráči z „České televize“!18. prosince 2012 Neonové srdce v Bruselu, vyhrnuté nohavice, slzy na krajíčku… od smrti sametového lháře a podvodníka uběhnul jeden rok. Pokud dnes někdo alespoň chvíli poslouchal či sledoval veřejnoprávní média, nemohla mu neuniknout takřka nepřetržitě probíhající „onanie“ nad rokem bez Havla. Opravdu nechutné.

Česká televize či Radiožurnál, které ze zákona všichni platíme, se nám snaží prostřednictvím nevěrohodných umělých moderátorů vnutit přesvědčení, že celý národ, ba celý svět a vesmír truchlí a pláče, a hlavně vzpomíná na neuvěřitelné zásluhy „Velkého člověka“.

Díky Havlovi máme demokracii a humanitu, bla, bla, bla… Kdo tomu ještě věří? Největší zloději a šmejdi nám vládnou, smějí se do ksichtu. Komanči se staví do pozice demokratické strany – na naše zločiny zapomeňte, stalo se. Pan Havel, jenž se západním magnátům hodil do krámu jako užitečná figurka, plně sehrál svoji divadelní úlohu. Za to se mu dnes máme klanět jako Zlatému teleti? Nikdy!

Bez jakýchkoliv servítek, a plně v souladu s knihou Petra Hájka, Václav Havel si nezasluhuje žádné pocty a zásluhy. A jeho „okultizátoři“ z médií a tzv. intelektuálních kruhů zasluhují nakopat do zadnic, nejlépe těžkou botou Žita44!

Enšpígl13

(Poznámka redakce: Přišlo redakční poštou. Názor čtenáře - navzdory místy drsným výrazům - demonstruje náladu ve společnosti, ktera je na bodu mrazu. Zveřejňujeme bez úprav.)

K tématu

Rolněním to nevyhrajeme