Chci změnu, volím DSSS! Nové letáky vyjadřují názory samotných voličů

Plak-029_221. dubna 2010 Nejen kandidáti, ale i voliči Dělnické strany byli zapojeni do předvolební kampaně. Na oficiálních letácích DSSS vyjadřují své názory. Například Jan Kastner z Prahy odmítá platit dluhy způsobené politiky.

„Provládní novináři jsou dokonce tak drzí, že si dovolí psát, že každý kojenec dluží této zkorumpované garnituře 111 000 Kč (suma není konečná). Jak k tomu takové malé dítě přijde, když se narodí a dozví se, že má platit dluhy Klausů, Zemanů, Paroubků, Grossů, Špidlů, Topolánků?“ ptá se Jan Kastner, který doporučuje volit DSSS.

Druhý leták Dělnickou stranu nevymažou, volím DSSS! je už v režii volebního lídra Tomáše Vandase, jenž vysvětluje příčiny zákazu Dělnické strany a vzniku DSSS.

„Další letáky k aktuálním tématům se připravují. Tentokrát jsme upřednostnili kvantitu na úkor grafické kvality, takže letáky jsou černobílé, na druhou stranu dostupné pro každého zájemce,“ uvedl tiskový mluvčí DSSS Martin Zbela.

Zbrusu nový je i plakát s Tomášem Vandasem Jedu dál! s volebním číslem 24. Předvolební materiály si můžete prohlédnout a objednat v sekci PLAKÁTY A LETÁKY

Tiskové centrum DSSS