Dělníci chystají mítinkovou smršť. Chtějí do krajů

Dělníci chystají mítinkovou smršť. Chtějí do krajů21. ledna 2012 To bude jízda! Zástupci Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) se na dnešní celostátní konferenci v Praze věnovali především plánování nadcházející předvolební kampaně ke krajským volbám. A rozhodně nepůjde o žádnou nudu.

Lídr dělníků Tomáš Vandas chce od jara do podzimu navštívit desítky českých a moravských měst. „Samozřejmě se i počítá s mimořádnými akcemi mimo plánovaný harmonogram, které budou reakcí na aktuální události v dané lokalitě,“ sdělil redakci Dělnických listů místopředseda DSSS Jiří Štěpánek.

Například už v neděli 29. ledna zamíří DSSS do severočeského Varnsdorfu, kde se uskuteční protestní shromáždění jako reakce na nedávnou smrt ženy, kterou společně s rodinou na přelomu roku napadli nepřizpůsobiví cikáni.

Dělníci chystají mítinkovou smršť. Chtějí do krajů„S prázdnou tam ale nejedeme,“ ubezpečil delegáty konference Vandas. Jeho strana má na příští víkend připravenou prezentaci Strategie postupu proti nepřizpůsobivému stylu života. „Představíme ji v sobotu na besedě s občany v Rotavě, druhý den na náměstí ve Varnsdorfu,“ upřesnil předseda DSSS.

Radikální dělnická strana je připravena letos na podzim kandidovat do všech krajů. Největší šance vidí v Ústeckém, Karlovarském a Moravskoslezském kraji. Předvolební kampaň povede ale i v ostatních regionech. Bylo to vidět na dnešní konferenci. Právě tam byla k dispozici nová čísla regionálních novin Dělník, konkrétně Jihočeský, Východočeský, Moravskoslezský a nově také Pražský Dělník. Více

Se zajímavou propagační novinkou přišla znojemská DSSS, jejíž představitelé přijeli do Prahy se zbrusu novým nástěnným „dělnickým kalendářem“.

Tiskové centrum DSSS