Děravý řetěz

Děravý řetěz14. března 2011 Hlasité burcování, výzvy k zabránění pochodu „zlých neonacistů“, organizování lidského řetězu kolem náměstí. To vše předcházelo shromáždění dělnické strany v Novém Bydžově.

Prohlášení iniciovali společně pochybné spolky jako Romea, zkrachovalí politici Džamila s Kocábem, zelený Liška či různí proficikáni, kteří si udělali ze státu dojnou krávu, aniž by pro někoho kdy hnuli prstem. Tato podivná sešlost pochybných individuí vyhrožovala, kasala se a měla plná ústa občanských práv a svobod. Ale jen pro někoho.

Vše ale dopadlo poněkud jinak než čekali. V Novém Bydžově se skutečně sešli, ale bylo jich podstatně méně než čekali. Policisté je navíc zcela v souladu se zákonem vykázali do patřičných mezí. A tak nám Liška vzteky zčervenal, spolu s Džamilou a Kocábem běhali jak smyslů zbavení za policisty a neustále škemrali a požadovali rozpuštění pokojné akce naší strany.

Neuspěli. Každý, kdo v sobotu v Novém Bydžově byl, se o jejich naprostém fiasku mohl přesvědčit na vlastní oči. Ta slušná veřejnost, na kterou tolik emocionálně apelovali, se v sobotu postavila na stranu nacionalistů a avizovaný pevný řetěz byl tak děravý, že spíše připomínal cedník.

Tomáš Vandas, předseda DSSS

K tématu

Starosta Bydžova je rozčílen: Liška a Kocáb si na nás dělají kariéru