Do Nového Boru proti režimu, který poučuje o extremismu a přitom léta kryje obchodování s cikány

Do Nového Boru proti režimu, který poučuje o extremismu... 24. srpna 2011 Se znepokojením sledujeme poslední události na Šluknovsku, jejichž hlavním tématem je cikánský rasismus, gradující brutálními násilnostmi na místních občanech.

Je to jen důsledek “politicky korektního” přístupu k dlouhodobému problému ze strany vládnoucího establishmentu, který řadu let svou zvrácenou a lživou politikou de facto obhajoval zločince, a ze slušných lidí udělal kriminálníky a rasisty. Stejně tak dal zelenou spekulantům k účelovému stěhování celých skupin nepřizpůsobivých, bez ohledu na mínění a obavy starousedlíků.

Tento stát celé roky kryl plánovité deportace cikánů kvůli zisku lichvářů, nedivme se, že nyní nastaly problémy, které prostě nastat musely. Je docela možné, že na takových “přesunech” participovali i politici z vládnoucích stran. Jinak si nelze vysvětlit jejich nečinnost.

Navíc, díky benevolenci státu k nepřizpůsobivým zde vyrostla generace recidivistů, která se nezastaví před ničím a své násilné činy doprovází pokřiky o “bílých sviní”, s vědomím faktické beztrestnosti a předem jisté obhajoby z fóra pravdoláskařů.

Bohužel ani vláda premiéra Nečase nehodlá k problému přistoupit bez “politicky korektního” oblbování lidí, tj. nenazývá věci pravými jmény, ale pouze pokračuje v nudné odrhovačce o vzrůstajícím extremismu, bla, bla, bla… V probíhající, až perverzní kampani “antibátorismu” to není nic překvapujícího.

Vládnoucí zločinecká mafie v čele s Kalouskem a spol. posílá na sever Čech těžkooděnce s odůvodněním, aby ochránili občany před násilím. K tomu jedním dechem dodali, že detektivové z Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu se budou podílet na vyšetřování v oblasti extremismu.

Z toho vyplývá, že vládnoucí mafii nejde o skutečnou ochranu slušných lidí před cikánskými násilníky, ale o ochranu vlastní před hrozícími demonstracemi nespokojených občanů, kteří toho mají dost.

I z tohoto důvodu svoláváme na 10. září demonstraci do Nového Boru, aby si tzv. vládnoucí “elita” konečně uvědomila, že tu není na věky věků, ale může skončit stejně rychle jako každé pokrytecké a prolhané vedení státu v kterékoliv zemi na světě.

Výkonný výbor DSSS

K tématu 

Na Šluknovsko přijeli těžkooděnci mírnit sociální napětí

Šluknovský výběžek - ráj nepřizpůsobivých