DSSS bude protestovat proti oslavě homosexuality

DSSS bude protestovat proti oslavě homosexuality9. srpna 2011 Praha se stala dalším městem, kde se letos koná tzv. festival rozmanitosti Praque Pride. Nejde o nic jiného, než o oslavu homosexuality, dávání na odiv jinakost, která by měla zůstat spíše v soukromí za dveřmi bytu. Je osobní věcí každého, s kým žije. Není však přípustné veřejně oslavovat něco, co není přirozené a nikdy nebylo.

Zarážející je, že osobní záštitu nad pochodem homosexuálů převzal pražský primátor Bohuslav Svoboda, představitel údajně konzervativní Občanské demokratické strany. Místo toho, aby se staral o to, kam mají dát ženy své děti, když se ruší školky, propaguje homosexualitu jako módní trend, kterému kdo nepodlehne, bude zřejmě za nějaký čas považován za nenormálního a zpátečnického jedince.

Dělnická strana sociální spravedlnosti, jakožto představitelka národní opozice, nehodlá nečinně přihlížet postupné devastaci naší společnosti, ve které se chopili taktovky různá pochybná individua, zastánci multikulturalismu a odpůrci tradiční rodiny jako základního prvku dějin lidstva.

I proto vyzýváme naše členy a sympatizanty, aby přišli vyjádřit svůj postoj na setkání, které se uskuteční v sobotu 13. srpna od 12 hodin na pražském Jungmannově náměstí. Vhodné vlajky či transparenty s sebou.

Tomáš Vandas, předseda DSSS