DSSS pozve zástupce Pravého sektoru do ČR

Pravý sektor 24. února 2014 Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) se rozhodla zaslat oficiální pozvánku pro představitele ukrajinské nacionalistické strany Pravý sektor k návštěvě České republiky.
 
Podle posledního vývoje událostí na Ukrajině je zřejmé, že právě členové a sympatizanti Pravého sektoru sehráli rozhodující roli v protestech, které se snažili a stále ještě snaží přivlastnit si proevropští kolaboranti v čele s Kličkem či Tymošenkovou.
 
Pokud bude výsledek ukrajinského dění v čele s Pravým sektorem znamenat odstranění všech zkorumpovaných politiků, strůjců tzv. oranžové revoluce, garnitury oligarchů a korupčníků, bylo by potřebné a přímo žádoucí vyvézt „národní revoluci“ i do jiných zemí, Českou republiku nevyjímaje. I zde nám totiž vládnou zkorumpovaní politici s kmotry v zádech, kteří ovládají celý systém  a silové složky. A pokud to šlo svrhnout  na Ukrajině, proč ne v České republice?
 
Je nutné nastartovat „Evropské jaro“, které bude znamenat přebírání otěže národními silami s cílem obnovení plné suverenity státu v Evropě. Impulsem k tomuto kroku by mohly být i volby do Evropského parlamentu, v nichž bude DSSS prosazovat heslo „Pryč z EU = pryč z krize".  

Tiskové centrum DSSS