DSSS se stáhla z ulice na taneční parket v Ostravě

DSSS se stáhla z ulice na taneční parket v Ostravě

26. února 2013 V pořadí II. ples Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) se uskutečnil v sobotu 23. února v Ostravě. Přes nepříznivé povětrnostní podmínky, které panovaly v těchto únorových dnech, dorazili na ples nejen členové DSSS a Dělnické mládeže, ale také příznivci ze všech koutů našeho regionu, ale i z Brna či Rožnova pod Radhoštěm.

Přítomné uvítal a popřál příjemnou zábavu místopředseda DSSS Václav Komárek a zároveň omluvil neúčast předsedy Tomáše Vandase, jehož cestu z Prahy zmařila sněhová kalamita.

Atmosféra byla velice přátelská, všichni se bavili, tancovali, k dobré náladě velkým dílem přispěla sympatická hudební skupina, jejíž skladby většinu přítomných v dobrém slova smyslu provokovaly ke zpěvu a tanci.

Vrcholem plesu bylo o půlnoci losování tomboly, ve které byl hlavní cenou barevný televizor v hodnotě 6 000 Kč (sponzor p. Borna), dále souprava pro rybáře (sponzor p. Režný), od dalších sponzorů souprava fondue, kosmetika, dárkové balíčky atd. Velký dík tak patří všem sponzorům, kteří zatraktivnili náš ples.

Největší odměnou pro všechny organizátory plesu – hlavně pro p. Frončeka, Dopiráka, Poledna, Bornu a další – je spokojenost účastníků a hlavně to, že již teď se všichni těší na III. ples DSSS v roce 2014!

Mgr. Václav Komárek, místopředseda DSSS

Fotogalerie


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie