DSSS uctí památku zavražděných dětí z Norska

DSSS uctí památku zavražděných dětí z Norska 17. srpna 2011 Celým světem otřásl hrůzný čin sionistického psychopata a zednáře Breivika, který v Norsku bezdůvodně zavraždil 77 lidí, převážně dětí z norské Dělnické strany. Tento čin nelze omluvit ničím. Zabíjení dětí neospravedlní žádná víra ani ideologie. Není jistě náhodou, že Breivik je velkým obdivovatelem Izraele a jeho rasistických a násilných metod v boji proti Palestincům.

DSSS neuznává jako legitimní projev žádnou formu násilí. Jsme hluboce zarmouceni nad zbytečně zmařenými mladými životy v Norském království. Proto jsme se rozhodli, že v pondělí 22. srpna, tedy přesně měsíc po tragédii, uspořádáme pietní akt na uctění všech nevinných obětí hrůzného masakru.

Tímto zveme všechny slušné lidi, kteří chtějí uctít památku obětí, vyjádřit svoji soustrast pozůstalým a zároveň říci jasné NE násilným formám projevu.

Sraz bude v 18:00 před velvyslanectvím Norského království v Praze. Adresa je Hellichova 1/458, Praha 1 - Malá Strana. Na zastávku Hellichova lze dorazit tramvají např. z Anděla či Malostranské. Mějte na paměti, že jde o smuteční akci a přizpůsobte tomu oblečení. Jsou vítány květiny, věnce a svíčky.

MO DSSS Praha

K tématu

Patrik Vondrák: Breivikův pravicový extremismus - Cui bono? 

Vandas k teroristickému útoku v Norsku

"Každý rozumně uvažující člověk musí takové zabíjení označit za odporný vražedný čin, pro nějž neexistuje omluva. Vraždění nevinných civilistů je vždy něco, co musíme odsoudit jako barbarský akt." Více