DSSS vyhlašuje veřejnou sbírku na podporu obviněných za transparent

DSSS vyhlašuje veřejnou sbírku... 12. července 2011 Letošní prvomájové setkání v Brně má opět (jako v roce 2009) policejní dohru a trestní stíhání národních aktivistů, členů a sympatizantů Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS).

Policie totiž obvinila pět mužů a jednu ženu ze spáchání trestného činu založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka podle § 403 odst. 1 tr. zákoníku. Uvedeného přečinu se měli dopustit tím, že v čele prvomájového průvodu nesli transparent s heslem “Evropo povstaň!” Více

Myslím si, že je povinností všech slušných občanů, všech nacionalistů, vyjádřit obviněným v této kauze podporu finanční částkou v jakékoliv výši. Chci proto všechny naše členy a sympatizanty vyzvat, aby tak učinili a finanční dary zasílali na účet DSSS č.: 197 230 562 / 0600, variabilní symbol 152011. Finanční příspěvky můžete zasílat složenkou typu C také na adresu DSSS: P.O. BOX 3, 161 00 Praha 6.

V případě sponzorských darů je nutné v bance uvést celé jméno a adresu dárce a datum narození, dle zákona o politických stranách a hnutích.

Vybraná částka bude použita na úhradu právního zastoupení všech obviněných. Věřím, že toto rozhodnutí dělnické strany přivítáte kladně a podpoříte ho!

Tomáš Vandas, předseda DSSS

K tématu

Prvnízprávy.cz: Evropo, povstaň!

Kriminál za transparent. Hájek: Profízlované Česko, estébácká média

Policie obvinila šest lidí kvůli držení transparentu s nápisem Evropo povstaň!