DSSS vysílá do boje o radnice na 860 kandidátů

Dsss11. srpna 2010 Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) kandiduje v říjnových komunálních volbách celkem v 57 obcích a městech. Pod hlavičkou dělníků se o mandáty zastupitelů bude ucházet 866 kandidátů. Je předpoklad, že se tento počet ještě rozšíří o doplněné kandidáty. Strany a hnutí totiž mají možnost doplňovat další kandidáty nebo měnit jejich pořadí do 16. srpna.

DSSS je tradičně nejsilnější v Ústeckém kraji, kde postavila 14 kandidátních listin s 241 kandidáty, a v Moravskoslezském kraji, kde za ní jde do voleb rekordních 354 kandidátů v sedmnácti obcích a městech.

Do Zastupitelstva hl. města Prahy kandiduje celkem 63 dělníků. Plnou kandidátkou se DSSS může pochlubit i ve středočeských Neratovicích. Jihočeští dělníci kandidují v Českých Budějovicích, Táboře a Týně nad Vltavou. V Karlovarském kraji DSSS postavila své lidi např. v Chebu či Karlových Varech.

Do senátních voleb, jejichž první kolo se uskuteční ve stejném termínu jako volby komunální, tedy 15. a 16. října, vysílá DSSS svého lídra Tomáše Vandase na Mostecku.

Tiskové centrum DSSS

K tématu

Krkonošský deník: Kandidují dělníci i Dryml
Havířovský deník: Strany odevzdaly své kandidátky, jména mohou měnit

Aktualizace: Ve kterých obcích DSSS kandiduje

Mapa_2Ústecký kraj: Bílina, Hrobčice, Chomutov, Louny, Mašťov, Varnsdorf, Kadaň, Litvínov, Neštěmice, Černovice, Jirkov, Krupka, Most, Výsluní

Královéhradecký kraj: Vrchlabí

Liberecký kraj: Harrachov

Karlovarský kraj: Habartov, Horní Slavkov, Chodov, Kaceřov, Karlovy Vary, Radošov, Nejdek, Sokolov, Cheb

Středočeský kraj: Neratovice

Vysočina: Bystřice pod Pernštejnem

Pardubický kraj: Čankovice, Polička, Hrochův Týnec, Lipovec, Chrudim, Pardubice

Jihomoravský kraj: Brno

Jihočeský kraj: Tábor, Týn nad Vltavou, České Budějovice

Plzeňský kraj: Plzeň

Moravskoslezský kraj: Bohumín, Frýdek-Místek, Chotěbuz, Kopřivnice, Mariánské Hory a Hulváky, Orlová, Ostrava-město, Ostrava Jih, Ostrava-Vítkovice, Slezská Ostrava, Moravská Ostrava a Přivoz, Český Těšín, Havířov, Karviná, Krnov, Opava, Štramberk, Ostrava-Poruba

Hlavní město Praha

Česká republika: 57 kandidátních listin, 846 kandidátů