DSSS: Kaddáfího smrt je zločinem

DSSS: Kaddáfího smrt je zločinem21. října 2011 Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) považuje drastickou smrt plukovníka Muammara Kaddáfiho za barbarský zločin. Takové “vítězné dopadení” v režii Severoatlantické aliance(!) může uvítat jedině primitiv nebo předseda české vlády.

Rovněž tristní je oficiální prezentace událostí v Libyi. Sever Afriky se dnes zmítá v náboženské válce, v níž hrají hlavní roli islámští fanatičtí radikálové. Evropská veřejnost je však permanentně zahlcována naivní propagandou o boji za svobodu a demokracii.

Ostatně byl to opět premiér Nečas, jenž počátkem roku projevil radost nad pádem Mubaraka v Egyptě, a popřál tamnímu obyvatelstvu šťastnou cestu k demokracii. V této zemi dnes vládne tvrdou rukou armáda a do demonstrantů se střílí ostrou municí, pane Nečasi!

Aktivní účast “civilizované Evropy” na událostech v blízkovýchodních státech má pouze ekonomický účel, kterým je vytěžit z chaosu tzv. arabského jara ropné maximum. Zatímco tučnou kořist si mezi sebou rozdělí finanční spekulanti a jejich političtí pohůnci, obyčejným lidem zůstane pouze ta mediální pohádka o boji dobra se zlem.

Martin Zbela, místopředseda DSSS

K tématu

Alláh akbar! křičel dav a lynčoval Kaddáfího. Nikdo ho nebránil

Bombarduj a panuj. Smrt Kaddáfího světí novou strategii

Kaddáfího zajali ještě živého, pak ho zřejmě zlynčovali a zastřelili