DSSS: Odsuzujeme pochod Prague Pride. Jde proti životu

Protest-homo 17. srpna 2012 Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) odsuzuje konání sobotního pochodu homosexuálů a lesbiček v centru Prahy. Veřejná propagace „sexuální odlišnosti“ zapadá do permanentní kampaně proti tradiční rodině a výchově dětí, zkrátka proti životu jako takovému. Dokladem je toho i výrok Jiřího Dienstbiera, kandidáta ČSSD na prezidenta republiky, jenž otevřeně podpořil adopci dětí homosexuálními páry.

Vnucování homosexuality české společnosti není náhodné, protože naše země po roce 1989 plně přijala západní konzumní trend, namířený proti tradičním hodnotám, víře a morálním zásadám, na kterých vyrostla evropská civilizace. Důsledkem této anti-národní politiky je mizivá porodnost, kriminalita, rostoucí drogová závislost mladých lidí, korupce a černá budoucnost následujících generací.

DSSS je toho názoru, že zárukou zdravého vývoje společnosti je vytváření těch nejlepších podmínek pro vznik a zdravý vývoj rodin. Opak by byl hromadnou sebevraždou. V dnešní době jsou děti a jejich rodiče až na posledním místě, protože společenskou přednost mají menšiny, ať již sexuální nebo národnostní. A budou ji mít tak dlouho, dokud České republice bude vládnout zhoubný prozápadní režim.

Za Výkonný výbor DSSS
Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS