DSSS: Podporujeme protesty občanů

DSSS: Podporujeme protesty občanů16. března 2012 Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) plně podporuje současné protesty občanů proti zkorumpované moci, které se z popudu různých iniciativ uskutečnily v řadě měst České republiky. Vypovídá to o jediném – lidé jsou naštvaní a chtějí změnu!

Polistopadový politický systém se v průběhu 23 let proměnil v obyčejnou kleptokracii. Poctivý a morálně nezkažený občan nemá možnost ovlivnit dění ve své zemi. Volby jsou zmanipulované mediální mašinérií a hlavně každoročním pumpováním stamilionů korun do stranických pokladen.

DSSS požaduje zrušení 5% hranice pro vstup do parlamentu a stejně tak zákaz státních dotací „vyvolených“ politických stran. Vládnoucí pohlaváři, plně zodpovědní za rozkrádání národního bohatství, by měli okamžitě stanout před soudem a zodpovídat se ze svých hospodářských zločinů. Když může být obyčejný člověk běžně šikanován státní mocí např. kvůli nezaplacené složence, nevidíme jediný důvod pro imunitu vysoce postavených zločinců, kteří se zatím smějí do televizních kamer a užívají si zdánlivé nedotknutelnosti.

Lidové protesty jsou dnes už jediným možným a hlavně účinným prostředkem k dosažení výrazných změn ve společnosti. Čím více lidí se do nich aktivně zapojí, tím více stoupne naděje na změnu!

Výkonný výbor DSSS