DSSS: Předčasné volby jsou jediným řešením současné krize

DSSS: Předčasné volby jsou jediným řešením současné krize17. června 2013 Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) považuje demisi premiéra Nečase a celého kabinetu za logické vyústění politické bramboračky, jíž jsme za poslední dny svědky. Intimní zápletky premiéra, velení paní Nagyové nad vojenskou rozvědkou, vysmívající se lobbisté, kteří posílají sms zprávy od mořských pláží.

Česká republika se ocitla v chapadlech organizovaného zločinu, které omotaly vrcholné politiky jako loutky, plnící poslušně zadání svých pánů. Jediným možným řešením ze současného tristního stavu je rozpuštění Poslanecké sněmovny a vyhlášení termínu předčasných voleb.

Režim v posledních čtyřech letech rozjel obrovskou mašinérii a stíhání politických aktivistů za trička, vlajky, samolepky či projevy. Snažil se kriminalizovat jakékoliv opoziční náznaky, dokonce neváhal soudně rozpustit Dělnickou stranu. Představitelé režimu však mají sami máslo na hlavě a korupce jim kouká nejen z očí, ale i z naditých zahraničních bankovních kont.

Možná nastal čas uvažovat i o rozpuštění všech parlamentních politických stran a zahájit tak cestu k očistě české společnosti od mafiánů a zlodějů.

Za Výkonný výbor DSSSS

Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS