Eurovagina kvóta

Eurovagina kvóta15. listopadu 2012 V době zuřících sociálních nepokojů v jižních státech Evropy přišla byrokratická a od reality zcela odtržená Evropská komise se „zajímavým“ nápadem. Jak už to u takových geniálních euronápadů bývá, ani tento neřeší aktuální problémy kontinentu, ale znepříjemňuje život jeho obyvatelům.

Po striktním stanovení velikosti záchodového prkénka a velmi důležitém zákazu pomazánkového másla, přišla tentokrát eurokomisařka a tvrdá feministka Viviane Redingová s nařízením, že v čele velkých evropských firem musí, no prostě MUSÍ být minimálně 40 % nadmužů, tedy žen. Budou platit kvóty a hotovo!

Čeští levicoví eurohujeři se nové směrnici samozřejmě bez mrknutí oka podřídí, od toho tu jsou. A když budou nějací euroskeptici proti diktátu feministek reptat, obviní je EU z diskriminace či sexuálního obtěžování.

Eurovagína kvóta není nahodilým pohnutím mysli paní Redingové. Kdo si to myslí, dosud nepochopil celou podstatu skleníkového eurostátu. Brusel už toho udělal dost pro likvidaci suverénních národů. Aby tato likvidace byla dokonalá a účinná, musí se začít od rodiny, tedy muže a ženy. Oni jsou podstatou každého národa. Nikoliv homosexuál nebo feministka – vzorová eurodvojice pro dnešní děti. Nikoliv muslimové a další migranti – plynule nahrazující naše děti, které se nerodí.

Není sporu o tom, že feminní kvóta 40 % bude mít na svědomí mnoho bezpráví, problémů a hádek. Nejen v kancelářích firem, ale i za zavřenými dveřmi no-single domácností.

Desítky let živené nepřátelství mezi evropským mužem a evropskou ženou nemohlo dostat lepšího pomocníka. Co v 60. letech započala levičácká kulturní fronta pokřikováním na ulici, nyní dokončí levicoví byrokrati pečlivě napsanými směrnicemi.

Početných rodin muslimů, romů a jiných hýčkaných (ještě)euromenšin se to samozřejmě netýká. Jen ať si pěstují své tradice a rodové zvyky. Vždyť právě pro ně se zametá cesta k budoucímu uspořádání Evropy. Dnešní národy už do něj patřit nebudou. Pokud se s byrokraty v Bruselu velmi rychle nevypořádají.

Martin Kněžický

K tématu

Ve vedení firem povinně 40 % žen. Brusel přijal směrnici