FOTOREPORT z přelomové akce DSSS a NPD proti imigrantům

FOTOREPORT z přelomové akce DSSS a NPD7. března 2011 Dne 5. března proběhla společná akce na téma „Zastavení invaze cizích pracovníků“ ve spolupráci české DSSS a německé NPD. Na mítinku se podílely nacionální síly ze Saska, Bavorska a Čech. Společně ruku v ruce chtějí čelit problému, který zasáhne nejen Německo, ale také Čechy a Moravu.

Tím problémem je nekontrolovatelný příchod zahraničních pracovních sil, které pracují za zlomek mzdy, za kterou dělá občan naší nebo německé republiky. Na vině však nejsou pouze zahraniční dělníci, ale především kapitalisté, kteří je zneužívají pro své zisky.

Není v našem zájmu krotit ekonomiky v rámci spolupráce našich národů, avšak nesmíme schvalovat vykořisťování obyčejných pracovníků, které najme cizí firma, a za jejich směšné mzdy pošle pracovat do hostitelské země. Tento trojský kůň pak způsobí v našich zemích snížení mzdy, nedostatek volných pracovních míst, příliv kultur, které jsou nám cizí, a v neposlední řadě i nárůst kriminality.

Proto jsme se sešli s přáteli z Německa v jindy poklidném pohraničním městečku Waldsassen a uspořádali mítink pro veřejnou osvětu, kterou Evropská unie i naše vlády svým občanům tají. Projevu se chopila NPD Saska, NPD Bavorska a DSSS. 

FOTOREPORT z přelomové akce DSSS a NPDZ projevů řečníků zaznělo mnoho informací na téma imigrace a problémů ekonomiky, které se týkají bezprostředně všech občanů našich zemí. Byl také vysloven slib obou stran na společné spolupráci do budoucnosti na dalších kampaních a větší vzájemné podpoře než kdykoli předtím. Jazykovou bariéru mezi námi jsme odstranili tím, že projevy byly jak v českém, tak německém jazyce. Akce v Německu proběhla v naprostém poklidu a ke spokojenosti místních obyvatel byla i úspěšná.

Následovala naše společná cesta z Waldsassen do srdce města Cheb. Tam jsme se sešli také podle plánu v 16 hodin na náměstí Jiřího z Poděbrad. Díky společné spolupráci nás v Chebu tvořila více jak stočlenná skupina. Zde pro nově příchozí příznivce a především obyvatele města zazněly opět projevy, které byly v Německu. Během projevů byly rozdávány materiály ke kampani a po skončení jsme se přátelsky rozloučili a odjeli do svých domovů. 

Chtěli bychom na závěr poděkovat všem českým i německým nacionalistům a příznivcům za podporu této přelomové akce.

Nyní dalším mezníkem a vyvrcholením naší kampaně „Zastavení invaze cizích pracovníků“ bude 1. Máj 2011 pořádaný nacionálními silami v Brně a Heilbronnu (Bádensko-Württembersko). Pevně věříme, že přijdou akci podpořit všichni věrní nacionálním myšlenkám a ukážeme tak našim spoluobčanům, že jediní my stojíme za jejich právy a svobodou, kterou jim soustavně tento systém pošlapává.

MO DSSS Karlovy Vary

Foto: V. Burian

Waldsassen - 5. března 2011


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Cheb - 5. března 2011


 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie