FOTOREPORT: Nepracují, žijí z dávek, napadají naše děti! Duchcov opět zahřměl proti nepřizpůsobivým

FOTOREPORT: Nepracují, žijí z dávek, napadají naše děti! Duchcov opět zahřměl proti nepřizpůsobivým26. srpna 2013 Uplynulá sobota byla ve znamení mnoha protestů. Demonstrace proti dvacetiletému protěžování nepřizpůsobivých a policejní brutalitě proběhly takřka po celé republice. Protestovalo se i v Duchcově, kde akci pořádala místní organizace Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS).

I přes klidný průběh dával současný systém na odiv předimenzované policejní opatření. Jinou odpověď, než policejní represe proti nespokojeným občanům systém nemá. Vrcholoví politici nebudou řešit příčinu, proč jsou občané nespokojeni, raději označí všechny nespokojené občany za radikály a rasisty.

Celou akci zahájil předseda místní organizace DSSS v Duchcově Jindřich Svoboda, který zhodnotil problematiku cikánů za uplynulé období. Na akci se sešlo zhruba 500 lidí a během následujícího pochodu se další lidé přidávali. Nechyběli ani zástupci jiných místních organizací, jako například z pražské, středočeské a jihomoravské DSSS. Pochvalu si zaslouží duchcovští Dělníci za dobře zorganizovanou akci.

Předvolební mítink s předsedou DSSS Tomášem Vandasem se v Duchcově uskuteční dne 12. října od 14 hodin na náměstí Republiky.

Tiskové centrum DSSS

Fotogalerie - Duchcov, 24. 8. 2013


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie