Jarní start DSSS: V Nejdku proti špatné bezpečností situaci ve městě

Jarní start DSSS: V Nejdku proti špatné bezpečností situaci ve městě18. března 2013 Shromáždění Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) v Nejdku (Karlovarský kraj) se uskuteční v sobotu 23. března.

Hlavním důvodem akce je neutěšená bezpečnostní situace ve městě, která se projevuje zejména v problémech občanského soužití a napadání slušných občanů ze strany nepřizpůsobivých individuí. Právě v této souvislosti se občané obrátili na dělnickou stranu, aby pomohla svojí aktivitou na problém upozornit ke zlepšení tohoto tristního stavu.

Začátek akce je naplánován na 13. hodinu, kdy bude probíhat sraz účastníků na přilehlém parkovišti u vlakového nádraží ČD. Z tohoto místa je naplánován pochod ulicemi Nádražní, Karla IV. až k parkovišti u městského úřadu, kde proběhne první část projevů, další bude na náměstí Karla IV., na prostranství před základní školou.

Shromáždění se zúčastní předseda DSSS Tomáš Vandas, výkonný místopředseda Jiří Štěpánek, předseda krajské organizace DSSS Karlovarského kraje Jiří Froněk a další funkcionáři dělnické strany.

Zveme tímto všechny občany, kterým není lhostejná situace v naší zemi. Akce je řádně nahlášena.

Tiskové centrum DSSS