Jihočeská DSSS slavila první rok. Představila nové číslo Dělníka

Jihočeská DSSS slavila první rok21. února 2011 V Táboře se v sobotu 19. února sešli zástupci všech místních organizací DSSS Jihočeského kraje na výroční krajské konferenci, která byla připomenutím prvního roku od jejího založení. Pozvání přijali i předseda DSSS Tomáš Vandas společně s výkonným místopředsedou Jiří Štěpánkem.

V úvodu seznámil krajský předseda Vlastimil Vach všechny přítomné zástupce místních organizací se změnami ve vedení organizační struktury DSSS Jihočeského kraje. Došlo totiž k odvolání a výměně některých funkcionářů strany, kteří si podle jeho slov zdaleka neplnili svěřené povinnosti tak, jak jim bylo stanoveno. Celé spektrum přítomných se jednohlasně shodlo na nutnosti této změny a tím zkvalitnění osobní politické práce každého funkcionáře na jakékoli úrovni kraje.

Jihočeský dělník 2Vach rovněž přednesl návrh na zkvalitnění stranické administrativní práce formou zavedení jednotného souboru tiskopisů pro všechny republikové organizace DSSS. Došlo i na prezentaci druhého ročníku novin krajské organizace – Jihočeský dělník (ke stažení v PDF).

Předseda DSSS Tomáš Vandas v projevu zmínil nutnost obětavé práce právě na úrovni místních organizací. Dalším bodem konference byl připravovaný mítink v Novém Bydžově, kdy předseda DSSS zdůraznil důvody této akce, která proběhne 12. března 2011. Více

Výkonný místopředseda strany Jiří Štěpánek promluvil k výměně členských legitimací a zaobíral se i sociální problematikou zaměstnanců. Své příspěvky přidali i nově zvolení funkcionáři, např. Mgr. Jaromír Pytel (předseda MO DSSS České Budějovice) a pokladníci Bedřich Jan Skočdopole i Josef Kohout.

Po krátké pauze následovala diskuze, která se nesla v duchu vnitrostranické problematiky.

Jihočeská DSSS slavila první rok Závěrem popřál jihočeský krajský předseda Vlastimil Vach všem přítomným hodně zdaru ve své stranické práci i v osobním životě a výroční konference DSSS Jihočeského kraje byla ukončena.

Vedení KO DSSS JČ

K tématu

DSSS rozjíždí tisk v krajích. Jihočeský dělník kritizuje „imigrantské tsunami“