Kandidujte za DSSS na radnici!

Imag001623. června 2010 Kalendářní léto nám zaklepalo na dveře, lidé plánují dovolenou (tedy pokud na ní mají) a zasloužený odpočinek. V horních patrech české politiky nám vítězové horečnatě porcují kořist a dohadují se, kdo si urve větší díl. Občanští demokraté prý zúčtovali s kmotry a socialisté zase odklidili duo Paroubek a Tvrdík, které je přivedlo na pokraj bankrotu.

Zatím trochu mimo zájem je vyhlášení termínu voleb do zastupitelstev obcí v polovině října. Přitom na podání kandidátních listin je čas pouze do 10. srpna, což není mnoho. Kandidovat může každý člen nebo sympatizant DSSS, kterému už bylo nebo bude v den voleb (15. a 16. října 2010) alespoň 18 let.

Chci proto apelovat na všechny naše členy a aktivisty, aby se právě v tuto chvíli nenechali ukolébat zdánlivým klidem a naplno započali přípravy na odevzdání kandidátních listin. Máme šanci uspět a dosadit naše lidi na radnice obcí i měst. Tedy jakési „dělnické hlídací psy“, kteří budou dohlížet na to, aby slušní lidé měli ve své obci zastání. Pojďme tedy do toho naplno již nyní!

Pokud chcete více informací, kontaktujte své krajské lídry nebo naší centrálu: info@dsss.cz

Tomáš Vandas, volební lídr DSSS