Komunisté budou trestat popírání vlastních zločinů?

Komunisté budou trestat popírání...15. prosince 2010 Česká tragikomedie nemá konce. Celoevropský zákaz popírání zločinů komunismu navrhla postkomunistická Česká republika a dalších pět členských států EU. Podle iniciátora výzvy Karla Schwarzenberga je nutné kriminalizovat i bagatelizování a veřejné odpouštění zločinů komunismu, protože Stalin dokázal zabít ještě víc lidí než Hitler. “Oba byli masoví vrazi a ti, kteří jim přisluhovali, přisluhovali vraždám. Konec!” nekompromisně dodal český knížepán.

Modrá krev z Černínského paláce zřejmě ve své nepříliš svěží mysli pozapomněla, že nereprezentuje demokratické Rakousko, ale komunistickým červotočem prolezlé “polistopadové Česko”. Zrovna včera byl starostou Prahy 12 zvolen bývalý tajemník KSČ. Pouze aktuální příklad z mnoha dalších a dalších.

Polistopadový režim vznikl společnou dohodou s komunisty, “veřejným odpuštěním” jejich zločinů, s vyloučením veřejnosti. Ta sloužila pouze jako klíčema cinkající stafáž, kulisa velkého podvodu. Kapitalismus zde nevybudovali obyčejní lidé, ale rudí aparátčíci ruku v ruce se šmelináři a vexláky.

Koho chce pan Schwarzenberg dnes trestat? Za celých dvacet nebyli schopni spravedlivě odsoudit skutečné komunistické zločince, pokud nepočítám jednu skoro devadesátiletou důchodkyni Brožovou-Polednovou. Komunisté se roztahují v parlamentu, bývalí i skuteční, a dokonce nám diktují, co můžeme a nesmíme říkat na veřejnosti.

Tzv. polistopadová demokracie je od počátku postavena na přisluhovačích pánů Husáka, Gottwalda a dalších pohlavárů rudé totality. Knížepán to možná neví a nebo to nechce vědět. Sedí s nimi ve vládě a v parlamentu. Ovládají naší justici a vedou procesy proti mladým lidem kvůli samolepkám nebo oblečení.

Jedno je jisté. Česká pseudokracie je na konci s dechem. Totálně se zkompromitovala a neví jak dál. Neovládá vlastní přítomnost a nemá ani potuchy o své budoucnosti. Proto je natolik nervózní, že navrhuje Evropě další štvanice na “popírače” minulosti.

Pokud něco takového v EU projde, měli by před soudem stanout autoři sametového podvodu. Oni jsou symbolem bagatelizace komunismu. Konec.

Martin Zbela
místopředseda DSSS

K tématu

ČR navrhuje zákaz popírání zločinů komunismu v EU