Moravskoslezská jízda lídra DSSS

Více klipů z moravskoslezské jízdy Tomáše Vandase naleznete na videoblogu DSSS

16. května 2010 AKTUALIZACE Mítinková kampaň volebního lídra Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) Tomáše Vandase směřuje do závěrečné fáze. V pátek se konala setkání s voliči v Moravskoslezském kraji, konkrétně v Moravské Ostravě a Ostravě - Zábřeh. Včera šéf Dělníků zamířil do Opavy a Olomouce.

Imag0132I přes nepřízeň počasí navštívilo čtyři mítinky DSSS celkem 350 lidí. V pátek večer se v Ostravě Porubě konala neformální debata s příznivci v restauraci Parlament (připravujeme speciální videoreport).

Ostravských mítinků se zúčastnil i volební lídr DSSS v Moravskoslezském kraji Mgr. Václav Komárek, jenž se v projevu věnoval zejména komunální politice a manipulacím v předvolebních průzkumech.

Na opavském shromáždění nechyběl podnikatel a kandidát DSSS do Senátu Radim Masný s rodinou. O malé extempore se postaral úředník místního magistrátu, kterému v projevech řečníků vadila zmínka o cikánském etniku. Místo cenzury se však dočkal vypískání ze strany publika.

Olomoucký mítink proběhl v režii členů DSSS a spřátelené SPR-RSČ. Právě moravští republikáni kandidují pod hlavičkou dělnické strany. S projevem zde vystoupila např. spisovatelka a místopředsedkyně strany Moravané PhDr. Alena Ovčačíková, která figuruje na třetím místě kandidátky DSSS v Olomouckém kraji.

DALŠÍ VIDEOKLIPY Z MÍTINKŮ DSSS NA SEVERU MORAVY

Vandas z Ostravy: K obnově průmyslu a hospodářství
Václav Komárek (DSSS) na mítinku v Moravské Ostravě
Autogramiáda DSSS v Opavě
Vandas a Kalouskovy falešné složenky (Ostrava-Zábřeh)

...další

Foto: Martin Zbela

Tiskové centrum DSSS

Fotogalerie


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie