Moravský víkend DSSS: Vandas dostal dort, policie přišla na kafe

Moravský víkend DSSS: Vandas dostal dort, policie přišla na kafe18. června 2012 Předseda Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) Tomáš Vandas měl o uplynulém víkendu velmi nabitý program. Ten již započal pátečními mítinky v Krnově a v Břidličné, které navštívilo přes sto místních občanů. Předseda dělníků, za přítomnosti místopředsedy Jiřího Štěpánka a krajského předsedy DSSS Moravskoslezského kraje Václava Komárka, prezentoval program strany se zaměřením na volby do krajských zastupitelstev.

Páteční program byl zakončen neformálním posezením na lesní chatě u obce Břidličná, kde pozvaní členové a sympatizanti DSSS a Dělnické mládeže trávili celý víkend. Předseda Tomáš Vandas obdržel na uvítanou kytici a společně pak s Jiřím Štěpánkem dort ve tvaru státní vlajky u příležitosti úspěšného završení magisterského studia.

Moravský víkend DSSS: Vandas dostal dort, policie přišla na kafeV sobotu následoval odpolední mítink v Rýmařově, kde byli i vedoucí představitelé strany ubytováni v místním útulném hotelu. I přes horké počasí byl o stranický mítink mezi místními občany zájem a o malé „zpestření“ se postarala skupinka místních anarchistů, kteří byli evidentně znaveni neznámou podpůrnou látkou. K žádnému incidentu však nedošlo. Sobotní večer byl pak naplněn stranickou poradou ve zmíněném chatovém objektu v Břidličné, a poté již následovala diskuse a volná zábava. Nutno dodat, že po oba večery byl vjezd do objektu střežen Policií ČR a strážci zákona pak při své dlouhé noční službě obdrželi od místních straníků dobrou kávu jako malou pozornost.

Nedělní program byl naplněn mítinky postupně v Šternberku, v Olomouci a v Přerově. Panující dusné počasí neodradilo občany a na mítinky přišli. V Olomouci pak vedle Tomáše Vandase vystoupila s projevem i doktorka Alena Ovčačíková, prezidentka Moravského národního kongresu, která bude lídrem kandidátky dělnické strany v krajských volbách v Olomouckém kraji. Po mítinku v Přerově, který navštívilo asi šedesát místních občanů, byl program ukončen.

Pozitivním jevem celého pátečního i víkendového programu byl zájem lidí o politiku a názory DSSS, rozdalo se značné množství propagačních materiálů a lidé podepisovali petici na podporu kandidatury Tomáše Vandase na post prezidenta. Ocenění zaslouží i organizátoři celé akce.

Tiskové centrum DSSS

Fotogalerie


 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie