Názor čtenáře: Sloučení praktických a základních škol způsobí destrukci školství!

Názor čtenáře: Sloučení praktických a základních škol způsobí destrukci školství!19. prosince 2012 Náš stát se zmítá v nepřehledném smetišti problémů a potíží. Zodpovědnost za to, jak to zde v naší zemi vypadá, za destrukci všech resortů školstvím počínaje nesou současní vládní činitelé coby destruktivní vládcové!

Dalším destruktorem v pořadí je pan Martin Šimáček - ředitel Agentury pro sociální začleňování. To je další velice nebezpečný člověk pro tento národ. Pokud by prosadil to, co navrhuje, dal by školství jako takovému ránu z milosti a těžko by ho někdo dal někdy do pořádku.

Pokud se zruší praktické školy a všechna ta děcka s problémy v chápání a zvládnutí učiva běžným postupem, postižené děti nějakou mozkovou dysfunkcí, ale především děti líné a nepřizpůsobivé, agresivní, zlé a nezvládnutelné, hlavně děti z velké většiny z cikánské komunity se začlení do běžných tříd na základních školách, tak nastane ta skutečná a definitivní destrukce fungujících škol a školství samotného.

Během posledních deseti let jiní ministři, či jiní vládcové v jiných resortech přivedli stav svěřeného odvětví k obrazu dnešních dnů. K rozvrácení, k rozkradení, k vyplenění, k likvidaci! Dejme si pozor na další jim podobné! Dejme si pozor na takové jako je pan Martin Šimáček. On jednou díky své fatální chybě trpět nebude. Ani za ní pykat. To budou děti, pedagogové a v podstatě my všichni.

Vítězslav Neumann

K tématu

Učitelé odmítli vládní Strategii boje proti sociálnímu vyloučení