Nečas se uráčil na Šluknovsko. Lhát

Nečas se uráčil na Šluknovsko. Lhát

19. září 2011 Premiér za ODS Petr Nečas, o kterém obyvatelé Šluknovska doposud slyšeli pouze z doslechu a televizní obrazovky, dnes přijel do této lokality “řešit” problémy, které zde více než měsíc kulminují demonstracemi a střety s policií.

Nečas se uráčil na Šluknovsko. Lhát Na úvod své návštěvy v Novém Boru si premiér neodpustil vypustit do světa obdobnou lež, jako před nedávnem ministr vnitra Kubice ve Varnsdorfu. Druhý jmenovaný poděkoval místním za to, že se nepřidali k demonstraci DSSS v tomto městě, a zůstali doma, kde popíjeli kávu. Přitom krátce předtím policie rozehnala, za jeho osobní účasti, více než tisícovku obyvatel města dělbuchy a vodním dělem. Poněkud silná káva.

Nečas dnes poděkoval novoborským občanům, že se “…nepřidali k těm demonstracím, které organizovaly neonacistické skupiny typu Dělnické strany”. Malé vysvětlení: Pochod a shromáždění v Novém Boru dne 10. září organizovala legitimní politická strana - DSSS, která v této zemi nic nerozkradla a nezničila, na rozdíl Nečasovy ODS. A na shromáždění DSSS v Novém Boru se dostavili i místní, což je patrné z níže uvedeného videa a fotografií. Více v reportáži

Že vysocí ústavní činitelé mají potřebu lhát, jako když tiskne, příliš nepřekvapuje. Lidé se jim v ulicích bouří, politici mají pověst nedůvěryhodných pokrytců, podvodníků a zlodějů. Zbývá tedy jen ta obyčejná lež, poslední stébélko zkorumpovaného režimu.

Jen ať si nalhávají, že lidé sedí spokojeně doma u kávy a koláčků. Jen ať si to myslí. Lež má naštěstí krátké nohy, z čehož logicky vyplývá, že pánové Nečas a Kubice (stejně tak další lháři ve vedení státu) s tímhle daleko nedojdou, maximálně tak na smetiště dějin.

Martin Zbela

K tématu

Nečas v Novém Boru ocenil místní za zdrženlivost po romském útoku