OBRAZEM: Vandas si získal Opavu a Havířov

OBRAZEM: Vandas si získal Opavu a Havířov

25. září 2011 Na pět stovek obyvatel Havířova zamířilo v sobotu 24. září 2011 na shromáždění Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS). Na náměstí Republiky k nim od 13 hodin promlouval předseda strany Tomáš Vandas. Ještě předtím se uskutečnil mítink v Opavě, na který dorazilo zhruba 150 lidí.

"Vysoká účast na mítincích DSSS svědčí o naštvanosti lidí, kteří už mají plné zuby polistopadového režimu, jenž se stal rájem pro gaunery, korupčníky a nepřizpůsobivé. Slušný člověk dnes nemá zastání. Dělnická strana chce tento katastrofální stav radikálně změnit," uvedl předseda dělnické strany Tomáš Vandas.

Mezi účastníky moravskoslezských mítinků převládali hlavně mladí lidé, dorazili však i senioři a rodiny s dětmi. V Havířově s krátkým proslovem vystoupil olympijský vítěz a člen vedení DSSS Ota Zaremba. Plodná byla i diskuse občanů s Tomášem Vandasem. Nejčastěji si lidé stěžovali na zloděje a kriminální živly ve vedení státu a v nepřizpůsobivých lokalitách. Místní rovněž vyjádřili podporu slušným lidem ve Šluknovském výběžku, kteří se již několikrát veřejně postavili proti upřednostňování menšin na úkor majoritní společnosti.

Tiskové centrum DSSS

Foto, video: Dělnické listy


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie