Obyvatele Šluknovska na holičkách nenecháme!

Obyvatele Šluknovska na holičkách nenecháme!14. září 2012 V rámci předvolební kampaně Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) k volbám do krajských zastupitelstev se v sobotu 15. září vracíme do oblasti Šluknovsko. Před rokem byl tento region sužován bouřlivými protesty nespokojených občanů, kterým už došla trpělivost, a pomyslný pohár přetekl s chováním nepřizpůsobivých individuí.

Dělnická strana tehdy zorganizovala sérií mítinků na podporu místních občanů a reakce z jejich strany byla více než kladná. Opakovaně jsme ukázali, že stojíme na straně těch, na které současný režim celá dlouhá léta zapomíná a ještě je nestoudně nazývá extremisty a rasisty.

Uplynul rok a situace se nelepší. Vláda měla plná ústa slibů, které odvál čas. Premiér Nečas na Šluknovsko přijel jednou, vládní zmocněnkyně Šimůnková je spíše kancelářskou bojovnicí za výhody pro menšiny a další z povedených „humanistů“, pan Šimáček, zase vymýšlí, jak ještě více urvat z dotací pro nesmyslné projekty zabývající se integrací neintegrovatelných.

Vyzývám proto naše členy, příznivce a všechny nespokojené občany: Přijďte podpořit svojí účastí úsilí národní opozice o změny v naší společnosti!

Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS

K tématu

POKYNY ÚČASTNÍKŮM SOBOTNÍHO POCHODU VE VARNSDORFU

Pozvanka6-2