Petice na podporu Vandase na Hrad je v plném proudu

Img_0168 20. června 2012 Předseda Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) Tomáš Vandas oznámil začátkem března své rozhodnutí ucházet se ve volebním klání o prezidentský post. Předseda dělníků zdůvodňuje své rozhodnutí mj. tím, „že představa, že by na Hradě seděl spící kníže Schwarzenberg, bývalý kariérní komunista Fischer či americký bankéř Švejnar, je naprosto děsivá“.

Koncem března byla v Kadani zahájena petiční akce na podporu kandidatury Tomáše Vandase, neboť je v případě mimoparlamentních kandidátů požadován počet padesáti tisíc podpisů  od občanů starších 18 let. V současné době přesáhla hranice sesbíraných podpisů čtyři tisíce. Všichni, kteří chtějí kandidaturu lídra DSSS podpořit, si mohou petiční arch vytisknout a po jeho podepsání (i lidmi ze svého okolí), zaslat na adresu sídla strany.

První série mítinků předsedy Tomáše Vandase ke krajským a prezidentským volbám (zahrnující 33 měst a obcí) bude zakončena dne 13. července v Táboře. Druhá série mítinků bude zahrnovat celkem 36 mítinků a bude zahájena dne 7. září v Chebu. 

Tiskové centrum DSSS

Více k tématu:

Petiční arch ke kandidatuře Tomáše Vandase

Anketa České televize k prezidentským volbám