Podnikatel Masný letošní Senát vynechá, počká si na Opavsko. DSSS navýšila počet kandidátů na 846

14. srpna 2010 Podnikatel Radim Masný, který na jaře tohoto roku avizoval svoji kandidaturu do Senátu za Dělnickou stranu sociální spravedlnosti (DSSS) ve volebním obvodě Bruntál, letošní senátní volby vynechá. Rozhodl se tak po domluvě s volebním lídrem dělníků Tomášem Vandasem.

Hlavním důvodem rozhodnutí pana Masného je snaha soustředit se na senátní volby v roce 2012, které se uskuteční v jeho domovském obvodě č. 68 na Opavsku Tento obvod je mu, jako opavskému patriotovi, logicky nejbližší (zde již kandidoval v letech 2000 a 2006). Pan Masný vyslovil dělnické straně nadále podporu a nevyloučil ani vstup do strany.

V případě voleb do zastupitelstev obcí DSSS navýšila počet kandidátů z původních 799 na 846. Na poslední chvíli dělníci postavili kandidátní listinu ještě v Ostravě – Porubě.

Tiskové centrum DSSS

Aktualizace: Ve kterých obcích DSSS kandiduje

Mapa_2Ústecký kraj: Bílina, Hrobčice, Chomutov, Louny, Mašťov, Varnsdorf, Kadaň, Litvínov, Neštěmice, Černovice, Jirkov, Krupka, Most, Výsluní

Královéhradecký kraj: Vrchlabí

Liberecký kraj: Harrachov

Karlovarský kraj: Habartov, Horní Slavkov, Chodov, Kaceřov, Karlovy Vary, Radošov, Nejdek, Sokolov, Cheb

Středočeský kraj: Neratovice

Vysočina: Bystřice pod Pernštejnem

Pardubický kraj: Čankovice, Polička, Hrochův Týnec, Lipovec, Chrudim, Pardubice

Jihomoravský kraj: Brno

Jihočeský kraj: Tábor, Týn nad Vltavou, České Budějovice

Plzeňský kraj: Plzeň

Moravskoslezský kraj: Bohumín, Frýdek-Místek, Chotěbuz, Kopřivnice, Mariánské Hory a Hulváky, Orlová, Ostrava-město, Ostrava Jih, Ostrava-Vítkovice, Slezská Ostrava, Moravská Ostrava a Přivoz, Český Těšín, Havířov, Karviná, Krnov, Opava, Štramberk, Ostrava-Poruba

Hlavní město Praha

Česká republika: 57 kandidátních listin, 846 kandidátů