Pojďme k volbám volit změnu!

Vandas-oficialni_7 12. října 2012 Po více než dvou letech se v naší zemi opět otevírají volební místnosti. Volby do krajských zastupitelstev ovlivní politiku krajů, které po vládou socialistů prošly za poslední čtyři roky cestou k obrovskému zadlužení. Ostatně jako celá republika, která je dnes ovládána zkorumpovanou mafií.

Dělnická strana sociální spravedlnosti byla v předvolební kampani zmiňována v předvolebních průzkumech, v některých krajích dokonce s reálnou možností vstupu do krajského zastupitelstva. Režim vůbec poprvé přiznal zvyšující se oblibu naší strany, která už nešla zamaskovat ani upravenými grafy.

Něco jiného je však předvolební průzkum a něco jiného skutečný výsledek. Na ten si ještě několik hodin počkáme. Co však je už jisté, a za co chci všem našim členům a sympatizantům poděkovat, to je obrovské nasazení v předvolební kampani, ochota obětovat svůj volný čas ve prospěch národní myšlenky. Velmi si takové obětavosti vážím.

Pojďme tedy všichni k volbám. Využijme svého volebního práva a hlasujme společně pro změnu! Volba dělnické strany je volbou pro národ!

Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS

K tématu:

Chcete naštvat vládnoucí elitu?

Vandas zakončil v Ústeckém kraji kampaň DSSS ke krajským volbám