Policie nakoupila střelivo proti demonstrantům

Policie nakoupila střelivo proti demonstrantům30. dubna 2011 Časy se mění a polistopadová garnitura taky. Začalo to písničkami Marty Kubišové a sametovou pohádkou o svobodě, pokračovalo velkou rozkrádačkou a postupným utahováním “šroubů” demokracie, abychom se dnes dozvěděli, že police nakoupila střelivo “nové generace” proti demonstrujícím občanům. Prý by nás mělo uklidnit, že tato munice je nesmrtící už nad vzdálenost jednoho metru.

Prorežimní média spekulují, že by si policie mohla premiérově zastřílet do lidí už zítra na prvomájovém shromáždění DSSS v Brně. Naše strana se totiž rozhodla veřejně poukázat na fakt, že není správné, aby domácí pracovní trh byl přesycen imigranty zejména z Východu, v důsledku čehož dochází k plošnému snížení mzdy a exodu našich lidí na Západ kvůli lepšímu výdělku. 

Že jsou lidská práva v naší zemi naprosto v úpadku, je asi zbytečné znovu připomínat. Poděkujme za to ochráncům práv z povolání (Kocáb, Šabatová, Uhl, Liška a další), kteří usilovně brojí za omezení práva shromažďovacího a státní orgány vybízejí k ještě tvrdší represi proti pravicovým nebo jinak smýšlejícím lidem. Od nich se žádné kritiky policie kvůli nákupu střeliva proti občanům nedočkáme. Ti spíše budou strážcům demokracie pomáhat nabíjet kulomety.

Nákup nábojů zaplatí samozřejmě ti, proti kterým mohou být kdykoliv použity - tedy všichni občané ze svých daní. Cena jednoho náboje činí 840 Kč, což rozhodně není malá suma, zvláště v zemi, kde se má kvůli korupci ve všech patrech politiky šetřit na důchodech a sociálních dávkách pro rodiny s dětmi.

Jestli se na brněnské demonstraci dočkáme první střelby policistů do lidí v našich novodobých dějinách, uvidíme už zítra na 1. máje. Osobně si myslím, že tak daleko vládnoucí spolek bankrotářů nezajde. Doufejme. Přesto svým výhružným vzkazem veřejnosti setřel poslední zbytky důvěryhodnosti.

Martin Zbela, místopředseda DSSS

K tématu

Policie má střelivo nové generace: Na extremisty bude střílet míčky

Policie se připravila na extremisty a fanoušky, koupila nesmrtící střely