Povolební porada DSSS v Praze ve znamení optimismu

23. října 2010 V Praze se dnes uskutečnila celostátní povolební porada Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS). Za účasti volebního lídra Tomáše Vandase a zástupců místních a krajských organizací bylo hlavním tématem porady zhodnocení výsledků komunálních voleb.

S úvodním projevem vystoupil Tomáš Vandas, který výsledek říjnových komunálních voleb zhodnotil jako neúspěšný s tím, že se nepodařilo obhájit počet mandátů z období před čtyřmi lety. Dále poděkoval všem přítomným za jejich angažovanost v předvolební kampani a nastínil výhled do následujících dvou let, jejichž vyvrcholením by měly být volby do krajských zastupitelstev v roce 2012. Tomáš Vandas rovněž  seznámil přítomné s přípravami celostátního volebního sjezdu strany, který se uskuteční ve druhé polovině listopadu.

S dalším projevem vystoupil organizační tajemník Jiří Štěpánek, který rovněž rozebíral výsledky komunálních voleb. V následné diskusi pak zaznělo mnoho podnětných dotazů a připomínek, které byly vesměs pozitivně naladěné ve smyslu dalšího směřování strany.

Po skončení porady se někteří členové v čele s Tomášem Vandasem, Jiřím Štěpánkem a předsedou pražských dělníků Jiřím Petřivalským rozhodli osobní účastí podpořit shromáždění na podporu politických vězňů, které se uskutečnilo na pražském náměstí Republiky.

Tiskové centrum DSSS