Přání

2. března 2011 Zítra oslaví své narozeniny předseda strany Tomáš Vandas. Samozřejmě se v této chvíli patří popřát vše nejlepší, hodně zdraví, štěstí a osobní pohody. Jenže to je možná málo, protože je toho více, co předseda strany potřebuje a co mu můžeme, či spíše musíme přát. Jsou to především politické úspěchy, ideovou pevnost a lidskou statečnost.

Tady mu ale přejeme něco, co on už dávno má. My, členové a sympatizanti naší strany, musíme našemu předsedovi ze všech sil pomoci udržet a uskutečnit všechny plány. Jeho plány do budoucna jsou i našimi plány, jeho cíle jsou i našimi, a jeho práce je i naše práce.

Nejen tedy jemu, ale sami sobě přejme, abychom vydrželi pracovat pro svůj národ a vlast. Abychom spolu s ním překonávali překážky, které nám nastavují naši odpůrci. Přejme si, abychom ho mohli doprovázet na cestě národního sebeuvědomění a sociálního zlepšení života všech zaměstnanců.

Dne 3. března slaví své narozeniny politik, který se svým neochvějným přesvědčením o správnosti cesty nacionalismu vypracoval mezi výrazné postavy české politické scény. Nikdy neuhnul z vytyčené cesty a svou prací je vzorem pro všechny členy a sympatizanty Dělnické strany sociální spravedlnosti.

Vše nejlepší, pane předsedo! Půjdeme za Vámi!

Jiří Štěpánek, výkonný místopředseda DSSS