Pravdoláskovská fronta proti korupci?

27. května 2011 Světlo světa spatřila nová iniciativa s názvem Veřejnost proti korupci. O tom, že je naše společnost prolezlá korupcí, špínou a ovládaná tou nejhorší sebrankou, nemusíme snad ani na vteřinu pochybovat. Výsledky polistopadového liberálního chaosu vidíme dnes a denně kolem sebe.

U nové iniciativy však také něco zapáchá. Stačí se podívat na některá jména signatářů. Ruml, Marvanová, Halík, Kraus, Štern, Fischerová, Sommerová, Fenič, Kohák, Hutka a další. Tedy stále se opakující jména osob, která zaplevelila tuto zemi jakousi nepolitickou politikou, pseudohumanistickými nesmysly a plkáním u kávy nad nesmrtelností chrousta.

Tato humanisticko – umělecká skupina, tzv. pravdoláskovci,  nese přeci stejnou vinu na tristním stavu dnešní společnosti, neboť střídavě podporovala různé nadějné a „nové“ politiky, kteří se nakonec ukázali být stejně zkorumpovaní, jako ti „staří“. A najednou, procitnuvší a čistí, chtějí tyto zprofanované osoby něco kázat o nutnosti svrhnout stávající režim.

Ano, tento režim je nutné odstranit a nekompromisně potrestat všechny viníky, zloděje a gaunery. Ale současně na jejich místa musí přijít lidé, kteří jsou nezatížení polistopadovým vývojem a neušpinili si ruce se zločinným režimem tzv.. demokratů. I proto bude dělnická strana v nadcházejících měsících připravovat kampaň zaměřenou na vykopání nenažraných kobylek z jejich pozic. Nevětraný pelech musíme pročistit! 

Tomáš Vandas