Pražská DSSS protestovala proti oslavě homosexuality

Pražská DSSS protestovala proti oslavě homosexuality

14. srpna 2011 Necelá stovka členů a sympatizantů DSSS v Praze se v sobotu krátce po poledni sešla na Jungmannově náměstí, aby vyjádřila nesouhlas s oslavou homosexuality v centru našeho hlavního města. DSSS nemůže jako konzervativní vlastenecká strana tolerovat oslavu nepřirozené sexuální orientace a její otevřené propagace mezi občany naší země.

Protestní akce DSSS začala se zpožděním, které bylo zapříčiněno deštěm. Pozitivum můžeme nalézt v tom, že letní sprcha zchladila i jiné teplé hlavy, a v případě účastníků akce dělnické strany navíc nehrozilo akutní nebezpečí, že se nám rozteče nalíčení.

Vandas: Z ODS se stala Občanská deviantní strana

Vandas: Primátor přejmenoval Klausovi stranu S hlavním projevem vystoupil předseda DSSS Tomáš Vandas, který mj. kritizoval tzv. pravici kvůli podpoře a propagaci homosexuality.

„Je paradoxní, že záštitu nad konáním homosexuálních rejdů převzal osobně primátor Bohuslav Svoboda z Občanské demokratické strany. Tedy strany, která se hlásí ke konzervativním hodnotám. Jaká to musí být asi pro prezidenta Klause hořká pilulka, když před dvaceti lety zakládal ODS, aby mu ji jakýsi Svoboda po dvaceti letech přejmenoval na Občanskou deviantní stranu,“ dodal Vandas.

Předseda dělnické strany zdůraznil, že akce jeho strany není namířená proti homosexuálům obecně. „My jsme několikrát zdůrazňovali, že je nechceme někam zavírat, aby nám to zase někdo nepodsouval, ale myslíme si, že je to natolik soukromá záležitost každého, kdo s kým žije, že to má zůstat za dveřmi bytu či domu,“ vysvětlil Tomáš Vandas.

Poté byla akce oficiálně ukončena a už jsme mohli v klidu čekat na příchod "Pražské hrdosti". „Když jsem se díval na procházející účastníky z řad homosexuálů, tak jsem konečně pochopil, proč oslavují svojí odlišnost. Mnoho dalších věcí v životě zřejmě k oslavě nemají,“ uvedl na místě šéf pražské pobočky DSSS Jiří Petřivalský.

Při průchodu homosexuálů kolem Jungmannova náměstí se rozběhla mezi oběma tábory zajímavá diskuse a oboustranná výměna létajících předmětů.

Přes slabou účast z naší strany je dobře, že akce proběhla. DSSS jasně ukazuje, že je jedinou konzervativní stranou, která se staví za morální hodnoty ve společnosti a chrání občany naší země proti zvrhlostem moderní doby.

MO DSSS Praha

Z projevu Tomáše Vandase

„Nejdříve (homosexuálové) požadovali jen registrované partnerství bez možnosti adopce dětí. Nyní, po několika letech, již tuto možnost žádají a chtějí děti vychovávat. Nevím jak vy, ale já osobně si nedovedu představit rodinu, kde bude tatínek Karel a maminka Josef. Přitom mě úplně mrazí.“

Fotogalerie - 13. 8. 2011 Praha


 
 
 
 
Nastavení fotogalerie