Předáci DSSS zavítali do středních Čech

22. května 2010 Neratovice a Mělník, to byly další zastávky volebního turné lídra Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) Tomáše Vandase a dalších kandidátů. Pátečních mítinků se zúčastnil i lídr kandidátky ve Středočeském kraji Mgr. Milan Soukup.

Obě setkání s občany proběhla za silné policejní asistence. I navzdory přítomnosti také starších lidí, pamětníků komunistického režimu, docházelo na náměstích k lustrování účastníků obou mítinků. Policejní antony dokonce dělaly doprovod Vandasovi během cesty z Neratovic do Mělníka. VIDEO

Předák dělnické strany Tomáš Vandas se v úvodu projevu věnoval aktuální kauze školáka Patrika, kterého na konci dubna surově zmlátili cikáni z Krupky a teprve nyní, až pod nátlakem občanů, si případu konečně všimla i média.

„Je to rasismus naruby a skandální na celém  případu je, že se o tom skoro měsíc nesměla dozvědět veřejnost. Kdyby tomu bylo naopak, vypukla by mediální masáž ještě ten den, kdy k útoku došlo, stejně jako se tak stalo v případě politické kauzy Vítkov,“ uvedl lídr DSSS.

Jakousi „kulisu“ oběma mítinkům kromě pěkného počasí dělala i státní vlajka uprostřed náměstí. V neděli pokračují předvolební mítinky DSSS v Bílině, Lovosicích a Litoměřicích, a ve čtvrtek, těsně před volbami, je uzavře Kladno u Prahy. Podrobnosti

DALŠÍ VIDEOKLIPY Z MÍTINKŮ DSSS VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH

Vandas pronásledován policejními antony
Mítink DSSS v Mělníku
Vandas v Neratovicích k odsouzení vedení DS

...další

Foto: Martin Zbela

Tiskové centrum DSSS

Fotogalerie


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie