Předvolební mítinky DSSS pokračovaly na Karlovarsku

1_411. dubna 2010 Volební lídr DSSS Tomáš Vandas absolvoval v sobotu 10. dubna další ze série předvolebních mítinků. Tentokrát navštívil Karlovarský kraj a jeho zastávkou se staly města Chodov a Ostrov. Tomáš Vandas asi sto padesáti účastníkům přiblížil program Dělnické strany sociální spravedlnosti a také se vrátil k nedávnému nepravomocnému rozpuštění Dělnické strany Nejvyšším správním soudem.

„Jsem přesvědčen, že program naší strany je zárukou obnovy České republiky jak po stránce politické, tak morální. Je naší povinností udělat pro budoucnost naší země maximum a proto vyzývám všechny občany, aby náš program podpořili. Je načase to zatuchlé parlamentní prostředí trochu provětrat,“ řekl účastníkům mítinků Tomáš Vandas.

Chodov-ostrov-10-4-10-084Na mítincích rovněž vystoupil s projevem Jiří Štěpánek, bývalý místopředseda DS, a přítomen byl i volební lídr Karlovarského kraje Martin Zbela. Mezi občany byly distribuovány Dělnické listy, letáky a plakáty. Zájem byl i o pohlednice Tomáše Vandase a o jeho autogram. Oba mítinky lze hodnotit jako velmi vydařené, bez jakýchkoliv incidentů a provokací, a byly dobrou prezentací české národní opozice.

Tiskové centrum DSSS

 

Chodov-ostrov-10-4-10-017

Připravujeme videoreportáž