Řád ozubeného kola je provokací vůči DSSS

Řád ozubeného kola je provokací vůči DSSS 1. srpna 2011 V reakci na poslední tzv. procesí Řádu ozubeného kola v Mostě (dne 29. 7.) považuje Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS), v souvislosti s některými informacemi sdělovacích prostředků, za nutné oznámit, že se nejedná o žádnou aktivitu DSSS.

Dělnická strana považuje současnou činnost tzv. Řádu za obyčejnou provokaci a snahu zdiskreditovat opoziční politický subjekt v očích veřejnosti. Není jistě náhodou, že pochody maskovaných osob s pochodněmi organizuje člen vládní(!) Občanské demokratické strany (ODS) a její středočeský funkcionář (více) se jménem Marek Hirato.

Zvláště poslední aktivity a prezentace výše uvedené osoby se vymykají původně avizované recesi, která měla být reakcí na nesmyslná trestní stíhání lidí kvůli propagaci loga (ozubené kolo) Dělnické strany, rozpuštěné v únoru 2010 Nejvyšším správním soudem v Brně.

Vyzýváme proto občanské demokraty, aby si udělali pořádek ve vlastních řadách a netolerovali pochybné aktivity osob, které jsou směsicí bláznovství a narcismu.

Tomáš Vandas, předseda DSSS

K tématu

OBRAZEM: Ozubenci provokativně prošli městem

Za bílou rasu bojovali provokatéři v Mostě. Pozvánka na akci byla rasistická