Sestavení krajských kandidátek DSSS finišuje

Urnakraj2012 9. července 2012 Přestože letní prázdniny jsou už v plném proudu, členové Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) nezahálejí a pilně se připravují na podzimní volby do krajských zastupitelstev. Krajské organizace pracují na sestavení kandidátních listin a rovněž se chystají volební propagační materiály.

Například DSSS v Ústeckém kraji již má připraveno několik druhů nových letáků a na dalších se intenzivně pracuje. Stejně tak je to i v dalších krajích, kde jejich vedoucí představitelé za aktivní spolupráce ostatních členů dělají vše pro to, aby volební výsledky byly pro dělnickou stranu co nejlepší. Probíhají a připravují se předvolební mítinky, konají se diskuse s občany, propaguje se i na internetu a sociálních sítích.

Prostor na kandidátních listinách DSSS nedostanou pouze členové strany, ale objeví se na nich i nezávislé osobnosti a někde i zastupitelé jiných menších politických stran, kteří poctivou prací pro občany svých obcí a měst dokázali, že si místo na kandidátních listinách DSSS právem zaslouží.

Termín odevzdání kandidátních listin je 7. srpna. Do té doby krajské organizace DSSS ještě udělají konečné úpravy tak, aby výběr kandidátů byl co nejlepší a nejpestřejší. Vyzýváme proto ty, kteří chtějí pracovat pro blaho lidu naší země a myslí to skutečbě upřímně, aby se ozvali na e-mail: info@dsss.cz. Nechceme za každou cenu posílat do krajských zastupitelstev pouze straníky, ale jsme rozhodnuti dát prostor i všem ostatním, kterým jsou myšlenky naší politické strany blízké a chtějí je prosazovat z pozic krajských zastupitelů.

Petr Kotáb, místopředseda DSSS