Soud s Vandasem a spol. pokračuje. Přijďte se podívat na Mazela!

Soud s Vandasem a spol. pokračuje7. května 2011 Čelní představitelé Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) - předseda Tomáš Vandas, místopředsedové Jiří Štěpánek, Martin Zbela a Petr Kotáb – stanou opět před Městským soudem v Brně v kauze prvomájových projevů v roce 2009. Funkcionáři DSSS byli odsouzeni k podmíněným trestům a peněžitým pokutám za pravdivá vyjádření o stavu naší země (výroky) verdiktem ze dne 18. listopadu loňského roku (více).

Opětovné projednání nařídil brněnský krajský soud, který vyhověl odvolání a konstatoval závažná procesní pochybení soudkyně Schinzelové, která svým postupem zpochybnila právo obžalovaných na spravedlivou obhajobu.

Nové projednání kauzy se uskuteční dne 10. května v budově Justičního areálu v Brně (Polní 39) od 9,30 hod., jednací síň č. 2 (přízemí).

Michal Mazel (TOP 09) Přijďte podpořit vedení dělnické strany a současně vyjádřit svůj názor na pseudoznalce Michala Mazela (na snímku), zástupce TOP 09, na základě jehož posudků jsou dnes lidé odsuzováni a zavíráni. Řekněte mu na místě, co si o něm myslíte!

Tiskové centrum DSSS

K tématu

Tomáš Pecina: Rozsudek nad představiteli Dělnické strany

"Nezávislý" soudní znalec Mazel na kandidátní listině TOP 09 ve Vraném nad Vltavou

Mazel jako kladivo na extremisty

Posudek proti DS sepsal pro vládu falešný znalec z TOP 09