Tomáš Vandas – bojovník za sociální spravedlnost


Smucr_2 15. prosince 2012 Předsedu dělnické strany Tomáše Vandase jsem poznal zhruba před patnácti lety jako pracovníka republikánského sekretariátu v Praze. V této funkci se projevily jeho mimořádné organizační i taktické schopnosti, které byly přínosem i oporou strany. Práce v sekretariátu mu pomohla získat neocenitelné zkušenosti, které mu umožnily se plně politicky rozvinout.

Tomáš Vandas prokázal svými postoji a názory, že je opravdový Čech a vlastenec, jemuž je blaho národa a vlasti nadevše. Jeho politické aktivity v čele dělníků vzbuzují u politiků všech ostatních stran nenávist a zlobu. Tyto reakce nejsou ničím jiným, než špatně zakrývaným strachem z toho, že by v republice mohla zavládnout spravedlnost a pořádek.

DSSS je jediná strana, která je neustále v bezprostředním kontaktu s řadovými občany republiky. Bezpočet uskutečněných mítinků po celé republice jsou toho jasným důkazem. Občané účastnící se mítinků už vědí, že dělnická strana je s nimi solidární a jako jediná vždy drží dané slovo. Strana neustále postupuje kupředu a získává důležité politické body. Po krajských volbách mnohé politické subjekty zůstaly za zády DSSS. Těmto stranám, mající svůj politický zenit za sebou, nepomohly ani vydatné a štědré dary od různých sponzorů. Dělnická strana má omezené zdroje financí a přesto je stále úspěšnější. To svědčí o jediném: že je v dobrých rukách.

Neustále se zhoršující ekonomická a sociální situace v ČR vytváří z řadových občanů chudáky. Očekává se, že brzy počet nezaměstnaných překročí magickou hranici deseti procent. DSSS na náměstích neustále upozorňuje na zhoršující se situaci v hospodářství a má vlastní propracovaný ekonomický program, ukazující cestu z krize.

Tradiční nevoliči a ti, kteří neustále volí všelijaké pochybné existence a pseudostrany, již brzy pochopí, že tudy cesta z politického marasmu nevede. Jedinou cestou je cesta spravedlnosti pod standartou DSSS, vedenou čestným člověkem Tomášem Vandasem. Jiná možnost není.

Rudolf Šmucr, bývalý poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR