Tomáš Vandas a deset milionů mlčících

Tomáš Vandas a deset milionů mlčících12. dubna 2011 Smekám klobouk. Vhodnější titulek nemohla Saša Uhlová - dcera extrémně levicových rodičů Šabatové a Uhla - vymyslet.

Pro webové stránky romea napsala pod takovým trefným názvem elaborát (zde) k událostem v Krupce, ve kterém se to hemží argumenty a paragrafy na podporu “modlících” se cikánů, samozřejmě v neprospěch účastníků pochodu DSSS, kteří by v uhlovském světě už dávno byli postaveni před humanisticko-levicový tribunál a odsouzeni k mnohaletým trestům odnětí svobody či rovnou na šibenici jako kdysi extremistka Horáková.

Jablko nepadá daleko od stromu, ani Uhlová od Uhla. Titulek je to však trefný - Vandas a deset milionů mlčících… V době totálního rozkladu listopadové anarcho-demokracie je to velmi výstižné popsání situace.

Na jedné straně lidový buřič, jenž volá po obnovení pořádku v české zahnívající republice, na druhé straně pasivních deset milionů lidí, kteří už dávno ztratili sebemenší vliv na politickou situaci v zemi. A samozřejmě nad tím vším je vládnoucí kasta mafiánů, kverulantů a pseudohumanistů, kteří ten neskutečný bordel tlačí před sebou jako chrobák svou kuličku trusu.

Prominentní polistopadové “dítko” má nikoliv bezdůvodný strach, že v případě situace, kdy mlčící většina otevře ústa a půjde za Tomášem Vandasem třeba na Letnou nebo přímo na Hrad, přestane být prominentním “dítkem”, protože polistopadové divadlo jejích chartistických zarudlých rodičů s veksláckou šmelinou v čele skončí jednou provždy na smetišti dějin.

V této zemi bude obnoven pořádek. Tomáš Vandas je garantem národní vlády tvrdé ruky, kterou tato země konečně potřebuje. Vyházet ty bezpáteřní parazity od koryt, kteří nikdy nepracovali, jenom kradli, rádobyfilosofovali a dvacet let pohrdali obyčejným člověkem. Pryč s takovým ksindlem. To jednou skončí, to vám garantuji Sašo Uhlová! A můžete to vyžalovat svému tatínkovi, který se v Rudém právu dosud vyhřívá na kuličce hovnivála…

Martin Kněžický

K tématu

Saša Uhlová: Tomáš Vandas a deset milionů mlčících