Totalitním úředníkům sklaplo. Mítink v Táboře se konal

C19. dubna 2010 I když se radnice v Táboře snažila předvolební mítink Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) zakázat, díky zamítavému rozhodnutí soudu mohli kandidáti této strany uplynulou sobotu veřejně vystoupit na povolené akci.

Víkendové mítinky v Táboře a Písku navštívilo kolem 120 místních občanů. Tomáš Vandas v projevu nešetřil kritikou na táborskou radnici v čele se starostkou Hanou Randovou (ODS), nechvalně zapsanou do historie Tábora pokusem o zákaz předvolebního mítinku DSSS, který dle vyjádření Krajského soudu v Českých Budějovicích neobstál.

„Je to výzva k podzimním komunálním volbám. Přeji Táboru sestavení silné kandidátky DSSS, protože současná totalitní radnice potřebuje pořádně vyvětrat,“ dodal Tomáš Vandas.

A_2Kromě předsedy Dělnické strany vystoupil s projevem i volební lídr DSSS v Jihočeském kraji Vlastimil Vach, který posluchače seznámil s regionálním programem strany.

„Situace v Jihočeském kraji se má bohužel tak, že míra nezaměstnanosti překročila hranici 10 %. V našem programu chceme prosazovat větší a průhlednější výběr firem pro státní zakázky, jako je například rychlostní silnice z Benešova na hranice nebo dostavba silnice I/20 z Písku,“ uvedl Vach.

Jihočeský lídr kandidátky se rovněž vyslovil pro dostavbu jaderné elektrárny Temelín. „Bylo zde vynaloženo velké množství finančních prostředků. Dostavba elektrárny je také jediná rozumná alternativa jak v dohledné době snížit nezaměstnanost na jihu Čech,“ dodal Vlastimil Vach.

BZávěrem mítinku v Táboře předseda DS Tomáš Vandas rozdal zájemcům autogramy na osobní fotografii a zodpověděl několik dotazů od příznivců DSSS.

Tiskové centrum DSSS