V Lovosicích byl o DSSS velký zájem. To se nelíbilo levicovým výtržníkům

Dsc05576

24. května 2010 Včera se v Ústeckém kraji uskutečnila závěrečná série předvolebních mítinků Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) k nadcházejícím volbám do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Tým DSSS v čele s volebním lídrem Tomášem Vandasem navštívil postupně Bílinu, Lovosice a Litoměřice.

Počasí bylo výborné a zájem občanů o setkání s našimi kandidáty přečkal veškerá očekávání. Především v Lovosicích byla atmosféra velmi příjemná a mítink si nenechalo ujít mnoho občanů města. Bohužel se zde také vyskytla skupinka výtržníků, která se snažila předvolební shromáždění DSSS narušovat. Policie České republiky několikrát výtržníky upozornila, že se dopouštějí protiprávního jednání, někteří z nich i zahaleným obličejem.

Dsc05603_2

„Několikrát byla tato skupina podnapilých anarchistů policisty z mítinku vyvedena. Ti se ale nehodlali vzdát, opakovaně se vraceli a shromáždění DSSS i nadále narušovali. Dva z nich proto byli nakonec převezeni na místní policejní služebnu a budou se zodpovídat s přestupkového jednání,“ uvedl lídr DSSS v Ústeckém kraji Petr Kotáb.

Dsc05546

Občané měst, která volební tým navštívil, vyjadřovali velkou podporu DSSS i Tomáši Vandasovi. Mnozí z nich si dokonce vyžádali fotografii s jeho autogramem nebo se nechali společně vyfotografovat. Velký zájem byl také o letáky, Dělnické listy a další propagační materiály DSSS.

K tématu

Další fotografie z nedělních mítinků
Na lovosickém mítinku DSSS zasahovala policie

Foto: Jiří Petřivalský

Tiskový odbor DSSS Litvínov

Fotogalerie


 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie