Vandas besedoval se studenty VŠE. Vyjádřil se i k Rathovi

Vandas besedoval se studenty VŠE. Vyjádřil se i k Rathovi

15. května 2012 Předseda Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) Tomáš Vandas dnes besedoval na akademické půdě Vysoké školy ekonomické v Praze, kde v rámci přednášky se studenty katedry politologie diskutoval o programu a názorech DSSS. Spolu s ním odpovídal na zvídavé otázky studentů i předseda pražské organizace Jiří Petřivalský.

V diskusi upozornil Tomáš Vandas i na aktuální novinku české politické scény – zadržení hejtmana Středočeského kraje Davida Ratha z ČSSD policií, což označil za další důkaz napojení mafie a lobbistických skupin na krajské a celostátní politiky. Rovněž jde podle jeho vyjádření o potvrzení faktu, že mezi parlamentními stranami není žádný rozdíl a v korupci a rozkrádání státních peněz si nemají co vyčítat.

Vandas besedoval se studenty VŠE. Vyjádřil se i k RathoviOtázky studentů dále směřovaly na aktuální problémy české společnosti, na návrhy změn ústavního systému, fungování Evropy, otázka imigrantů a menšin, či na nový program dělnické strany vůči nepřizpůsobivému stylu života.

Přednáška se uskutečnila na pozvání Doc. Prof. Jana Rataje a šlo již o druhé vystoupení Tomáše Vandase na půdě prestižní vysoké školy, kde besedovaly i jiné známé osoby politického a veřejného života, včetně prezidenta Václava Klause.

Tiskové centrum DSSS