Vandas Fischerovi: Nezneužívejte děti k perverzitám!

Vandas Fischerovi: Nezneužívejte děti k perverzitám!8. srpna 2012 Soudruh Fischer je velmi oblíbený. Alespoň u pseudointelektuálů a elitářů, falešných zastánců lidských práv, představitelů tzv. občanské společnosti a v neposlední řadě mediálních koncernů. Proto se také neustále objevuje v čele průzkumů veřejného mínění prezidentských kandidátů (na rozdíl třeba od mé maličkosti – zlého a nebezpečného extremisty).

V čem tkví jeho „oblíbenost“? Je to jednoduché. Když byl v pozici loutkového předsedy vlády, k ničemu se nevyjadřoval, nic nerozhodoval, jeho jediným programovým bodem byl „boj s extremismem“. Komunistický kariérista v tom umí chodit. Tváří se, že přináší změnu, styl slušné politiky, prostě něco nového, ideálního. To je však velký omyl.

Pan Fischer se nyní snaží lovit voliče všude, kde se dá. K tomu, aby se zalíbil i homosexuální lobby, neváhal na besedě v Praze, kterou v Knihovně Václava Havla zorganizovalo sdružení Prague Pride, prohlásit, že si dovede představit adopci dětí homosexuály. Jak je vidět, od toho bezpáteřního a naprosto ohebného soudruha se zřejmě ještě dočkáme dalších „perel“. Nevím, co je horší zlo. Jestli posílat děti na převýchovu do árijských rodin, nebo dle zvrácené vize kandidáta Fischera „rodin“ evidentně deviantních.

Na závěr proto jeden vzkaz: Jestli si ještě hodláte, kandidáte Fischere, brát do svých úst naše děti, které chcete zneužívat k perverzitám v rámci své předvolební kampaně, tak vám garantuji, že vám ty vaše hrabivé pazoury osobně přerazím!

Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS

K tématu

Gayové a adopce? Umím si to představit, říká Fischer